additive manufacturing meeting

O technologii wytwarzania addytywnego dyskutowaliśmy z ekspertami oraz kooperantami podczas drugiej edycji AMM: Additive Manufacturing Meeting, która odbyła się w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej. Było to niezwykle owocne spotkanie ekspertów z całej Europy z branży druku 3D. Wolften był oficjalnym partnerem konferencji. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Prezydent Miasta Wrocławia.

Wytwarzanie addytywne jest nowoczesną techniką produkcji polegającą na łączeniu kolejnych warstw materiału. W porównaniu do metody ubytkowej, uchodzącej za bardziej tradycyjną, zmniejsza ona straty materiałowe, zwiększa elastyczność produkcji oraz daje nowe możliwości wykonania przedmiotów o skomplikowanych kształtach, a dzięki rosnącej popularności druku 3D staje się coraz bardziej dostępna.
Organizatorom, partnerom i wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko dziękujemy za inspirujące spotkania, interesujące prelekcje i możliwość podzielenia się wiedzą na temat druku 3D.

wolften, additive manufacturing meeting

Pozostałe aktualności

Gazele Biznesu 2020

Gazele Biznesu 2020

Nasza firma otrzymała tytuł Gazeli Biznesu, a tym samym dołączyła do grona najprężniej rozwijających się firm w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. To wyjątkowe zwieńczenie intensywnego rozwoju naszego przedsiębiorstwa w ostatnich latach.

czytaj dalej
WOLFTEN z tytułem Geparda Biznesu 2019

WOLFTEN z tytułem Geparda Biznesu 2019

Nasza firma została wyróżniona tytułem Geparda Biznesu 2019. Laureaci w 14 edycji plebiscytu zostali wyłonieni spośród przedsiębiorstw, których wyniki finansowe były najbardziej rozwojowe i dynamiczne. Eksperci z Instytutu Europejskiego Biznesu przeanalizowali wyniki...

czytaj dalej
Wolften z nowym logo

Wolften z nowym logo

Firma WOLFTEN jest na rynku już od przeszło 12 lat. Przez ten czas pozyskaliśmy wielu zaufanych partnerów i zadowolonych klientów w Polsce oraz za granicą. Lata doświadczenia w branży i rozwojowe plany na przyszłość zaowocowały decyzją, która dodatkowo umocni...

czytaj dalej