CERTYFIKATY

Certyfikaty potwierdzające jakość

 

Nasza firma posiada wdrożony System Zarządzania Jakością, zgodny z wymaganiami norm AS 9120B oraz ISO 9001:2015. Standardy te ściśle definiują procedury w organizacji i są gwarancją, że świadczone usługi realizowane są na najwyższym poziomie. Wszelkie procesy podlegają wewnętrznej i zewnętrznej kontroli, a także są dostosowane do wymogów klientów.

ISO 9001:2015 to międzynarodowy standard biznesowy, który zawiera kryteria dokumentacji, wdrożeń i norm jakościowych dla danej organizacji. Natomiast AS 9120B określa dodatkowe wymagania do wspomnianej normy – definiuje surowe standardy i parametry, jakie należy spełnić realizując zamówienia dla branży lotniczej, kosmicznej oraz dla przemysłu obronnego.

Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością było strategiczną decyzją dla firmy WOLFTEN. Obecnie stanowi on istotną podstawę funkcjonowania naszej firmy. Dzięki tym rozwiązaniom możemy stale doskonalić procesy organizacyjne, usystematyzować standardy jakości naszych produktów, a także sprawnie zarządzać międzynarodowym obrotem towarów. Przede wszystkim jednak jesteśmy zorientowani na potrzeby Klienta – stale przeprowadzamy badania satysfakcji i monitorujemy stopień zadowolenia z oferowanych przez nas usług i materiałów.

Stawiamy na trwały i zrównoważony rozwój, a także troszczymy się o środowisko naturalne, dlatego jesteśmy w trakcie certyfikacji normy ISO 14001, która uwzględnia aspekt ochrony środowiska i ograniczania zanieczyszczeń. Dzięki temu zamierzamy jeszcze bardziej poprawić wyniki środowiskowe naszego przedsiębiorstwa.

Wolften, certyfikaty

Polityka Jakości

 

Do zarządzania jakością w naszej firmie przywiązujemy bardzo dużą wagę, dlatego najważniejszym dokumentem jest Polityka Jakości, która określa nasze priorytety i wyznacza kierunki dalszego działania.

polityka jakości

Status Upoważnionego Przedsiębiorcy AEOF

 

Posiadamy status Upoważnionego Przedsiębiorcy w zakresie uproszczeń celnych oraz bezpieczeńtwa i ochrony (AEOF). Pozwolenie AEO (z ang. Authorized Economic Operator) przyznawane jest firmom, które są częścią międzynarodowego łańcucha dostaw i prowadzą import oraz eksport, co powiązane jest bezpośrednio z procedurami celnymi. Uzyskanie statusu wiłzało się z koniecznością spełnienia szeregu określonych wymagań, które potwierdzają rzetelność i solidność przedsiębiorstwa.

WOLFTEN otrzymał status Upoważnionego Przedsiębiorcy w pełnym możliwym wymiarze, czyli w zakresie uproszczeń celnych oraz bezpieczeństwa i ochrony – AEOF. Pozwolenie otrzymaliśmy 10.01.2021 roku z ramienia Dyrektora Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu i jest ono uznawane we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Wysoka ranga i skrupulatna weryfikacja przedsiębiorstwa to kolejne potwierdzenie, że WOLFTEN jest wiarygodnym partnerem handlowym na arenie międzynarodowej.

pozwolenie AEO
AEO