O NAS

O NAS

Jesteśmy ekspertami w branży stopów specjalnych od 2008

WOLFTEN prowadzi sprzedaż nieżelaznych wyrobów hutniczych ze stopów tytanu i niklu oraz spieków czystego wolframu W1 99.95%, ciężkich spieków wolframu (WNiCu, WNiFe), spieków wolframo-miedzi (WCu), czystego molibdenu 99.95%, molibdenu TZM, tantalu oraz cyrkonu. Wyroby hutnicze oferujemy w formie prętów, arkuszy blach i rur.

Usługi dodatkowe

Świadczymy usługi cięcia strumieniem wody oraz obróbki mechanicznej oferowanych materiałów. Prowadzimy doradztwo techniczne w zakresie spawania stopów tytanu i niklu oraz wykonujemy gotowe detale na podstawie otrzymanej dokumentacji.

Zespół profesjonalnych doradców

Wieloletnie doświadczenie kadry WOLFTEN, elastyczność działania oraz umiejętność dopasowania do ciągle zmieniających się wymagań rynku zaowocowały stałą współpracą z licznymi firmami z branż: chemicznej, petrochemicznej, galwanotechnicznej, lotniczej i medycznej oraz z ośrodkami naukowymi w Polsce i za granicą.

Pewność i jakość potwierdzone certyfikatami

Posiadamy wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą AS9120 oraz ISO 9001. Nasze procedury gwarantują zachowanie wysokiej jakości produktów i usług na wszystkich etapach działalności firmy, przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjności cen i terminowości dostaw.

Elastyczność i dostawy na czas

Dysponujemy magazynem na którym posiadamy pręty, druty, blachy, płaskowniki, folie, taśmy, elementy złączne (śruby, nakrętki i podkładki), armaturę ze stopów tytanu i niklu (rury, kolana, tuleje, zwężki, trójniki, redukcje, wywijki i kołnierze). Realizujemy dostawy skomplikowanych i niestandardowych elementów w systemie „just on time” z krótkimi terminami realizacji.