KONTAKT Z NAMI

Masz pytania?
My mamy odpowiedzi!

Napisz do nas i zapytaj o dowolny produkt lub wycenę spersonalizowanej usługi. Nasi eksperci udzielą Ci profesjonalnego wsparcia.

WOLFTEN Sp. z o.o.
ul. Buforowa 125, hala 5
52-131 Wrocław, Polska

NIP PL8942937188
KRS 0000604080
REGON 020722350

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy.

Kapitał zakładowy: 100 000,00 zł

wolften@wolften.pl
  +48 71 333 47 16

Nasz zespół
Maciej Konys

Maciej Konys

DZIAŁ HANDLOWY

tel. +48 603 575 500
m.konys@wolften.pl
Kamil Wróblewski

Kamil Wróblewski

DZIAŁ HANDLOWY

tel. +48 604 304 111
k.wroblewski@wolften.pl
Tomasz Markiewicz

Tomasz Markiewicz

DZIAŁ HANDLOWY

tel. +48 666 322 033
t.markiewicz@wolften.pl
Michał Siemieniec

Michał Siemieniec

DZIAŁ FINANSOWY

tel. +48 603 600 262
m.siemieniec@wolften.pl
Monika Lasota

Monika Lasota

DZIAŁ FINANSOWY

tel. +48 622 769 757
m.lasota@wolften.pl
Małgorzata Klyszcz

Małgorzata Klyszcz

DZIAŁ JAKOŚCI

tel. +48 728 370 776
m.klyszcz@wolften.pl
Magdalena Sobczak

Magdalena Sobczak

DZIAŁ LOGISTYKI

tel. +48 533 304 111
m.sobczak@wolften.pl
Dorota Piankowska

Dorota Piankowska

DZIAŁ LOGISTYKI

tel. +48 532 525 448
d.piankowska@wolften.pl
Nasz zespół
Maciej Konys

Maciej Konys

Dział handlowy

+48 603 575 500
m.konys@wolften.pl
Kamil Wróblewski

Kamil Wróblewski

Dział handlowy

+48 604 304 111
k.wroblewski@wolften.pl
Tomasz Markiewicz

Tomasz Markiewicz

Dział handlowy

+48 666 322 033
t.markiewicz@wolften.pl
Michał Siemieniec

Michał Siemieniec

Dział finansowy

+48 603 600 262
m.siemieniec@wolften.pl
Monika Lasota

Monika Lasota

Dział finansowy

+48 662 769 757
m.lasota@wolften.pl
Małgorzata Klyszcz

Małgorzata Klyszcz

Dział jakości

+48 728 370 776
m.klyszcz@wolften.pl
Magdalena Sobczak

Magdalena Sobczak

Dział logistyki

+48 533 304 111
m.sobczak@wolften.pl
Dorota Piankowska

Dorota Piankowska

Dział logistyki

+48 532 525 448
d.piankowska@wolften.pl
Jak dojechać?