gazele biznesu

WOLFTEN wśród laureatów plebiscytu Gazele Biznesu

Nasza firma otrzymała tytuł Gazeli Biznesu, a tym samym dołączyła do grona najprężniej rozwijających się firm w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. To wyjątkowe zwieńczenie intensywnego rozwoju naszego przedsiębiorstwa w ostatnich latach.

W rankingu Gazele Biznesu 2020 pod uwagę wzięto wyniki firm z lat 2017 – 2019. W skali ogólnopolskiej zajęliśmy 265. miejsce na 4733 zgłoszonych przedsiębiorstw. Szczególną dumą napawa nas fakt, że na Dolnym Śląsku znajdujemy się w TOP 20.

Plebiscyt Gazele Biznesu organizowany przez „Puls Biznesu” przeprowadzany jest corocznie już od 20 lat. To zarówno najstarszy, jak i najbardziej popularny ranking małych i średnich przedsiębiorstw. Organizatorzy za cel stawiają sobie wspieranie przedsiębiorczości i wyłanianie dynamicznie prosperujących firm. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko prężnie się rozwija, ale jest także transparentna.

Zgodnie z tradycją Gazel Biznesu, certyfikaty zostaną wręczone na uroczystej gali, którą zaplanowano na wiosnę.

Dyplom Gazeli Biznesu 2019

Pełen ranking dostępny jest na stronie Puls Biznesu.

Pozostałe aktualności

Nowość w naszej ofercie: aluminium

Nowość w naszej ofercie: aluminium

Zapotrzebowanie na certyfikowane wyroby z aluminium jest wysokie, dlatego odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, wprowadziliśmy do naszej stałej oferty wyroby wykonane z aluminium.

czytaj dalej
Uzyskaliśmy status Upoważnionego Przedsiębiorcy AEOF

Uzyskaliśmy status Upoważnionego Przedsiębiorcy AEOF

Z dniem 10 stycznia 2021 roku, w odpowiedzi na złożony wniosek, przyznano nam status Upoważnionego Przedsiębiorcy w zakresie uproszczeń celnych oraz bezpieczeństwa i ochrony (AEOF). Pozwolenie AEO (z ang. Authorised Economic Operator) przyznawane jest firmom, które są...

czytaj dalej
WOLFTEN z tytułem Geparda Biznesu 2019

WOLFTEN z tytułem Geparda Biznesu 2019

Nasza firma została wyróżniona tytułem Geparda Biznesu 2019. Laureaci w 14 edycji plebiscytu zostali wyłonieni spośród przedsiębiorstw, których wyniki finansowe były najbardziej rozwojowe i dynamiczne. Eksperci z Instytutu Europejskiego Biznesu przeanalizowali wyniki...

czytaj dalej