gazele biznesu

WOLFTEN wśród laureatów plebiscytu Gazele Biznesu

Nasza firma otrzymała tytuł Gazeli Biznesu, a tym samym dołączyła do grona najprężniej rozwijających się firm w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. To wyjątkowe zwieńczenie intensywnego rozwoju naszego przedsiębiorstwa w ostatnich latach.

W rankingu Gazele Biznesu 2020 pod uwagę wzięto wyniki firm z lat 2017 – 2019. W skali ogólnopolskiej zajęliśmy 265. miejsce na 4733 zgłoszonych przedsiębiorstw. Szczególną dumą napawa nas fakt, że na Dolnym Śląsku znajdujemy się w TOP 20.

Plebiscyt Gazele Biznesu organizowany przez „Puls Biznesu” przeprowadzany jest corocznie już od 20 lat. To zarówno najstarszy, jak i najbardziej popularny ranking małych i średnich przedsiębiorstw. Organizatorzy za cel stawiają sobie wspieranie przedsiębiorczości i wyłanianie dynamicznie prosperujących firm. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko prężnie się rozwija, ale jest także transparentna.

Zgodnie z tradycją Gazel Biznesu, certyfikaty zostaną wręczone na uroczystej gali, którą zaplanowano na wiosnę.

Dyplom Gazeli Biznesu 2019

Pełen ranking dostępny jest na stronie Puls Biznesu.

Pozostałe aktualności

Nowy bolid teamu PWR Racing Team

Nowy bolid teamu PWR Racing Team

Nowy, ulepszony bolid studenckiej drużyny PWR Racing Team doczekał się swojej premiery. W obliczu pandemii prace nad jego skonstruowaniem nieco się przedłużyły, ale zdecydowanie warto było czekać.

czytaj dalej
Nowość w naszej ofercie: aluminium

Nowość w naszej ofercie: aluminium

Zapotrzebowanie na certyfikowane wyroby z aluminium jest wysokie, dlatego odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, wprowadziliśmy do naszej stałej oferty wyroby wykonane z aluminium.

czytaj dalej
Uzyskaliśmy status Upoważnionego Przedsiębiorcy AEOF

Uzyskaliśmy status Upoważnionego Przedsiębiorcy AEOF

Z dniem 10 stycznia 2021 roku, w odpowiedzi na złożony wniosek, przyznano nam status Upoważnionego Przedsiębiorcy w zakresie uproszczeń celnych oraz bezpieczeństwa i ochrony (AEOF). Pozwolenie AEO (z ang. Authorised Economic Operator) przyznawane jest firmom, które są...

czytaj dalej