WOLFRAM
blachy wolframowe

BLACHY WOLFRAMOWE

W naszym asortymencie znajdują się blachy wolframowe o grubości do 40 mm, ale oferujemy również blachy o dowolnych wymiarach. Na zamówienie wykonujemy tygle z wolframu o parametrach zgodnych dokumentacją techniczną klienta.

Wszystkie blachy wolframowe w naszym asortymencie są wykonane zgodnie z normami ASTM. Jesteśmy elastyczni; stany magazynowe dostosowujemy do potrzeb klienta.

 

Zastosowania blach wolframowych

 

Blachy wolframowe stosowane są jako płyty oddające temperaturę do otoczenia w systemach grzewczych, elementy do budowy okrętów morskich, urządzeń próżniowych, metalurgicznych lub elektroniki, natomiast blachy wykonane ze stopów o dużej zawartości wolframu lub blachy z czystego wolframu, ze względu na wysoką przewodność elektryczną, znajdują zastosowanie w przemyśle elektrycznym i elektronicznym.

Z cienkich blach wolframowych wykonuje się np. elementy pieców, tygle do rozpuszczania materiałów o bardzo wysokiej temperaturze topnienia, osłony termiczne, elementy osłony radiacyjnej lub osłony pieców próżniowych. Wykorzystywane są m.in. również jako balast w lotnictwie.

 

BLACHY WOLFRAMOWE

produkty blachy / folie
wolfram
W
W 99.95%
[W1]
0.1-40[mm]
max 350[mm]
L max 600[mm]
[spec. ASTM B760]

Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!