NIKIEL
proszki sferyczne z niklu

PROSZKI SFERYCZNE Z NIKLU

Oferujemy niklowe proszki sferyczne do druku 3D ze stopów: Alloy 625 (Inconel™ 625) oraz Alloy 718 (Inconel™ 718).

Proszek sferyczny Alloy 625 (stop niklowo-chromowo-molibdenowy z dodatkiem niobu) jest produkowany ze stopu gatunku UNS N06625 / 2.4856.

Proszek sferyczny Alloy 718 (stop niklowo-chromowy z dodatkiem żelaza, niobu, molibdenu i w mniejszym stopniu aluminium i tytanu) jest wykonany ze stopu UNS N07718 / 2.4668.

W naszej ofercie znajdują się proszki o dowolnych parametrach.

Zapewniamy krótkie i elastyczne terminy dostaw. Dostosowujemy się do procesów produkcyjnych i logistyki klienta, działamy w systemie just-in-time.

Proszki sferyczne z niklu – zastosowania

  • Ze względu na wysoką odporność na korozję proszek ze stopu Alloy 625 stosowany jest w przemyśle lotniczym, morskim, chemicznym czy petrochemicznym, do produkcji elementów układów wydechowych silników, konstrukcji skrzydeł samolotów, turbin, wymienników ciepła, urządzeń kontroli zanieczyszczeń itd.
  • Proszki Alloy 718 są wykorzystywane do wytwarzania elementów w przemyśle lotniczym, do produkcji komponentów rakiet na paliwo ciekłe, silników turbospalinowych, zbiorników kriogenicznych, pomp, osprzętu obrabiarek, elementów mocujących i sprężyn pracujących w wysokich temperaturach (do 650°C) i w warunkach wymagających dużej wytrzymałości.

Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!