Nowość w naszej ofercie: aluminium

partnerska współpraca z wmh

Zapotrzebowanie na certyfikowane wyroby z aluminium jest wysokie ze względu na to, że materiał ten jest powszechnie wykorzystywany w wielu gałęziach przemysłu. Nic dziwnego – łączy on w sobie unikalną kombinację wielu pożądanych właściwości, takich jak lekkość, wysoka plastyczność i dobre przewodnictwo cieplne i elektryczne. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, wprowadziliśmy do naszej stałej oferty wyroby wykonane z aluminium.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wyroby z aluminium, takie jak: blachy, pręty, rury, profile, kształtowniki, płaskowniki, płyty oraz formatki. Do realizacji każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i na życzenie Klienta możemy wykonać także niestandardowe formaty.

Podjęliśmy partnerską współpracę z niemiecką firmą WMH Group Germany, która posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wyrobów z aluminium, takich jak blachy i płyty, profile, rury, pręty i kształtowniki. Firma ta specjalizuje się w dostarczaniu materiałów dla branż z przemysłu lotniczego, kosmicznego, budowlanego i innych. Wolften został wyłącznym dystrybutorem WMH na rynek polski, czeski oraz słowacki. Współpraca z doświadczonym partnerem niesie ze sobą solidne know-how dotyczące wyrobów aluminiowych, a także stanowi gwarancję wysokiej jakości materiałów, potwierdzoną stosownymi certyfikatami.

WMH współpraca

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyrobów z aluminium.

Pozostałe wpisy

Nowy bolid teamu PWR Racing Team

Nowy bolid teamu PWR Racing Team

Nowy, ulepszony bolid studenckiej drużyny PWR Racing Team doczekał się swojej premiery. W obliczu pandemii prace nad jego skonstruowaniem nieco się przedłużyły, ale zdecydowanie warto było czekać.

czytaj dalej
Uzyskaliśmy status Upoważnionego Przedsiębiorcy AEOF

Uzyskaliśmy status Upoważnionego Przedsiębiorcy AEOF

Z dniem 10 stycznia 2021 roku, w odpowiedzi na złożony wniosek, przyznano nam status Upoważnionego Przedsiębiorcy w zakresie uproszczeń celnych oraz bezpieczeństwa i ochrony (AEOF). Pozwolenie AEO (z ang. Authorised Economic Operator) przyznawane jest firmom, które są...

czytaj dalej
Gazele Biznesu 2020

Gazele Biznesu 2020

Nasza firma otrzymała tytuł Gazeli Biznesu, a tym samym dołączyła do grona najprężniej rozwijających się firm w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. To wyjątkowe zwieńczenie intensywnego rozwoju naszego przedsiębiorstwa w ostatnich latach.

czytaj dalej